Služby

Zbavíme Vás starostí s plánovanou rekonstrukcí či stavbou. Rychle, profesionálně a za ceny, které Vás určitě potěší. Pověřte nás realizací Vašeho projektu a ušetřete čas a peníze.Stavební práce Vám nabídne kde kdo, ale proč zvolit právě nás?

 • Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v oboru
  Kvalitní práci odvede pouze vyučený a zkušený řemeslník. Naši zaměstnanci jsou specialisté na danou profesi a ve svém oboru mají dlouholeté zkušenosti. Díky tomu Vám můžeme nabídnout perfektní výsledek. Seznamte se s našim týmem zde.
 • Cenovou nabídku na rekonstrukci bytu Vám zpracujeme nezávazně do 2 dnů
  Jsme rychlí. Na Vaší poptávce pracujeme ihned po obdržení potřebných podkladů či provedení prohlídky a zaměření. Cenové nabídky jsou přehledné a snadno srozumitelné. Výběr materiálů, technologií a interiérového vybavení vždy přizpůsobujeme Vašim požadavkům a finančním možnostem. Díky tomu Vám můžeme nabídnout např. kompletní rekonstrukci koupelnového jádra již od 99.000,- Kč bez dph.
 • Zaručíme Vám pevnou cenu
  S námi se nemusíte bát, že zaplatíte víc, než jste měli v plánu. Rozpočet za prováděné práce je pevný a neměnný.
 • Vstupní konzultaci s architektem v hodnotě 1.200 Kč nabízíme zdarma
  U nás nekoupíte zajíce v pytli. Vyzkoušejte si naše služby zdarma a nezávazně. Rádi Vám poradíme jak s řešením interiéru tak výběrem vhodné podlahy, dveří nebo koupelny. Reakce na námi odvedenou práce najdete v referencích.
 • Jsme pojištění proti případným škodám
  Klademe důraz na Vaši spokojenost a jistotu. Pojištění proti případným způsobeným škodám do výše 3 milionů Kč je nedílnou a standardní součástí naší péče o klienty. Částku můžeme samozřejmě navýšit v případě rozsáhlejších projektů.
 • Přijďte se podívat na stavbu
  Osobní přístup naší společnosti není omezený na pouhé telefonické hovory nebo konzultace v naší kanceláři. Využijte příležitosti podívat se našim řemeslníkům pod ruce a přesvědčte se o jejich profesionalitě na vlastní oči. Domluvte si s námi schůzku na čísle 606 606 301.

14 let na trhu více než 150 rekonstruovaných bytů a domů

Volejte kdykoliv +420 606 606 301 Nebo nás kontaktujte zde


Ohlasy našich spokojených zákazníků

Ráda bych jménem Družstva U Santošky 849/6, Praha 5 ocenila práci, kterou odvedla vaše firma při rekonstrukci družstevního domu. Nejvíce si vážíme vstřícnosti, dodržení termínu, kvality a ceny. V případě výběru dodavatele dalších oprav domu tyto aspekty budou hovořit ve váš prospěch.

Hana Šmatová
předsedkyně družstva

Vaše firma jako dodavatel stavby, při které bylo opraveno a předáno 48 bytových jednotek Chodského bytového družstva Petrovická 272 a 273, Domažlice, zvládla tuto zakázku velmi dobře i přes to, že se jednalo o složitý projekt. Oceňujeme Váš osobní zodpovědný přístup a vysokou kvalitu odvedené práce. 

Josef Dzáma
předseda družstva

Stavební práce byly firmou SIKORSKI a.s. provedeny kvalitně a v domluveném termínu. Za vyzdvižení stojí snaha vyjít vstříc všem našim požadavkům. Výsledek předčil naše očekávání a s kvalitou práce jsme velmi spokojení. Můžeme všem vřele doporučit.

Michal Spurný
člen představenstva TWIH SE

Naše firma Rekal s.r.o. spolupracuje s firmou SIKORSKI již 10 let zejména z důvodu spolehlivosti, serióznosti, běžných cen za rekonstrukce a také kvůli ochotě ze strany majitele přizpůsobit se našim požadavkům, což na trhu není zcela běžné.

Roman Holota
jednatel REKAL s.r.o.

Zajímá Vás spolupráce s námi? Seznamte se s dalším postupem:

 1. Kontaktujte nás telefonicky: 606 606 301, e-mailem na: piotr@sikorski.cz, nebo formulářem: zde
 2. Dohodneme si schůzku a prohlídku Vašeho objektu.
 3. Promluvíme si o Vašich představách a poradíme vhodná řešení.
 4. Zdarma Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
 5. Po dohodě přistoupíme k přípravě a realizaci Vašeho projektu.