Pro Partnery

Jste architekt či realitní agent? Poskytujete technický dozor, spravujete nemovitosti či pracujete se zákazníky, kteří staví či rekonstruují? Spojte se s námi a využijte našich jedinečných služeb. Zvýšíte svůj zisk a ještě více uspokojíte své klienty. Těšíme se na Vás.


3 důvody, proč se stát naším partnerem

 • Finanční výhoda
  Dobrou spolupráci dokážeme ocenit. Odměníme Vás nebo poskytneme ještě výhodnější cenu Vašim klientům.
 • Technická podpora zdarma
  Našim partnerům poskytujeme rozsáhlou technickou podporu v jejich podnikání a to zcela zdarma. Potřebujete znát cenu za stavební práce? Poradit s výběrem vhodné technologie či stavebního postupu? Jsme Vám vždy k dispozici.
 • Spokojený klient
  Zaručujeme, že Váš zákazník bude našimi službami nadšený. Spokojenost klienta stavíme u nás na první místo.

Volejte kdykoliv +420 606 606 301 Nebo nás kontaktujte zde

Jak se stát našim partnerem a využit veškerých výhod partnerského programu?

 1. Kontaktujte nás telefonicky: 606 606 301, e-mailem na: piotr@sikorski.cz, nebo formulářem: zde
 2. Dohodneme si s Vámi schůzku a podrobně Vás seznámíme s našimi službami a výhodami partnerského programu.
 3. Ihned poté zahájíme spolupráci.

14 let na trhu více než 150 rekonstruovaných bytů a domů

Ohlasy našich spokojených zákazníků

Ráda bych jménem Družstva U Santošky 849/6, Praha 5 ocenila práci, kterou odvedla vaše firma při rekonstrukci družstevního domu. Nejvíce si vážíme vstřícnosti, dodržení termínu, kvality a ceny. V případě výběru dodavatele dalších oprav domu tyto aspekty budou hovořit ve váš prospěch.

Hana Šmatová
předsedkyně družstva

Vaše firma jako dodavatel stavby, při které bylo opraveno a předáno 48 bytových jednotek Chodského bytového družstva Petrovická 272 a 273, Domažlice, zvládla tuto zakázku velmi dobře i přes to, že se jednalo o složitý projekt. Oceňujeme Váš osobní zodpovědný přístup a vysokou kvalitu odvedené práce. 

Josef Dzáma
předseda družstva

Stavební práce byly firmou SIKORSKI a.s. provedeny kvalitně a v domluveném termínu. Za vyzdvižení stojí snaha vyjít vstříc všem našim požadavkům. Výsledek předčil naše očekávání a s kvalitou práce jsme velmi spokojení. Můžeme všem vřele doporučit.

Michal Spurný
člen představenstva TWIH SE

Naše firma Rekal s.r.o. spolupracuje s firmou SIKORSKI již 10 let zejména z důvodu spolehlivosti, serióznosti, běžných cen za rekonstrukce a také kvůli ochotě ze strany majitele přizpůsobit se našim požadavkům, což na trhu není zcela běžné.

Roman Holota
jednatel REKAL s.r.o.