O nás

Baví Vás vaření? Lyžování? Zahradničení? Nás baví stavět a rekonstruovat! A děláme to dobře. Seznamte se s našim profesionálním týmem.


Společnost jsem založil před 15 lety s cílem poskytovat špičkové stavební a interiérové služby. Firmu stavím na základních principech - nejlepší péči o zákazníky, vysoké kvalitě poskytovaných služeb, týmu složeném pouze z profesionálních a prověřených řemeslníků. Každý projekt a zákazník je pro mě důležitý. Bez ohledu na velikost zakázky u nás klient obdrží ten nejlepší možný servis v oboru. 

Od začátku si zakládáme na tom, abychom zákazníkům zjednodušili život s realizací jejich projektu. Využijte proto našeho bezplatného poradenského servisu, vstupní konzultace s architektem či vypracování nezávazné cenové nabídky. Věřím, že s našimi službami budete spokojeni. 

Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit. Těším se na Vás. 

Piotr Sikorski majitel společnosti


Co děláme?


14 let na trhu více než 150 rekonstruovaných bytů a domů

Náš Tým

 • Piotr Sikorski

  Piotr Sikorski

  Majitel společnosti

  Ve firmě se stárám o styk se zákazníky a řízení stavebních projektů. Spokojenost klienta je u mě na prvním místě a tak neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv přáním.

 • Roman Halák

  Roman Halák

  Stavbyvedoucí

  Uvidíme se na stavbě. Řídím veškeré práce, dohlížím na kvalitu a plnění harmonogramu. Při realizaci Vašeho projektu se na mě můžete obrátit s jakýmkoliv přáním, jsem tu pro Vás.

 • Zdeněk Vaníček

  Zdeněk Vaníček

  Technický dozor a inženýring

  Starám se o technický dozor a inženýring. Již 50 let v oboru mi umožňuje otevřít i ty nejvíce zavřené dveře. Dohlídnu na správnost stavebních postupů a vyřídím Vám veškerá nutná povolení a souhlasy.

 • Ing. Pavla Šarounová

  Ing. Pavla Šarounová

  Architektka

  Ráda Vám vyhotovím projektovou dokumentaci, architektonickou studií či navrhnu interiér, který splní Vaše představy. Věřím, že moje nápady a návrhy se Vám budou líbit.

 • Petr Kruch

  Petr Kruch

  Zedník - obkladač

  Setkáte se se mnou přímo na stavbě. Provádím přípravu stavby, zednické činnosti a precizní obkladačské práce. Mám 20 letou praxi a stovky realizovaných projektů.

 • Zdeněk Jahoda

  Zdeněk Jahoda

  Sádrokartonář

  Specializuji se na veškerou suchou výstavbu. Práce je pro mě zábavou a těší mě každý spokojený zákazník. Zaměřuji se na detaily a stále se vzdělávám v nových postupech a technologiích.

 • Miroslav Sobotka

  Miroslav Sobotka

  Specialista na práce v interiérech

  Provádím různé dokončovací práce v interiéru, zejména malování, nátěry, montáže a opravy. Mám mnohaleté zkušenosti a praxi, kterou neustále zdokonaluji. Těším se na spolupráci.

 • Jaroslav Čech

  Jaroslav Čech

  Elektrikář

  Zodpovědně Vám provedu veškeré elektrické rozvody, které vydrží i zásah bleskem. Již více než 20 let jsem vyhledávaným odborníkem, který Vám poradí a provede vhodné řešení elektroinstalace na míru Vašim potřebám.

 • Aleš Koreš

  Aleš Koreš

  Malíř - lakýrník

  Postarám se Vám o kvalitu finálních povrchů. Ať již se bude jednat o bílou či barevnou malbu, nátěry či repase dřevěných oken a dveří, můžete se se spolehnout, že s provedenou prací budete spokojení.

 • Zdeněk Janouch

  Zdeněk Janouch

  Specialista na vodu - topení - plyn

  Mýma rukáma již prošlo několik stovek úspěně provedených bytových i komerčních instalací. Potřebujete-li jistotu kvalitně odvedené práce jste na správné adrese.

 • Anna Sikorska

  Anna Sikorska

  Závěrečná inspekce a úklid

  Ráda Vás uvidím na konci stavby. Zajistím, aby Váše prostory byly předané čisté a bez závad. Budete-li mít zájem postarám se i o pravidelný úklid po skončení stavebních prací.

Volejte kdykoliv +420 606 606 301 Nebo nás kontaktujte zde


Ohlasy našich spokojených zákazníků

Ráda bych jménem Družstva U Santošky 849/6, Praha 5 ocenila práci, kterou odvedla vaše firma při rekonstrukci družstevního domu. Nejvíce si vážíme vstřícnosti, dodržení termínu, kvality a ceny. V případě výběru dodavatele dalších oprav domu tyto aspekty budou hovořit ve váš prospěch.

Hana Šmatová
předsedkyně družstva

Vaše firma jako dodavatel stavby, při které bylo opraveno a předáno 48 bytových jednotek Chodského bytového družstva Petrovická 272 a 273, Domažlice, zvládla tuto zakázku velmi dobře i přes to, že se jednalo o složitý projekt. Oceňujeme Váš osobní zodpovědný přístup a vysokou kvalitu odvedené práce. 

Josef Dzáma
předseda družstva

Stavební práce byly firmou SIKORSKI a.s. provedeny kvalitně a v domluveném termínu. Za vyzdvižení stojí snaha vyjít vstříc všem našim požadavkům. Výsledek předčil naše očekávání a s kvalitou práce jsme velmi spokojení. Můžeme všem vřele doporučit.

Michal Spurný
člen představenstva TWIH SE

Naše firma Rekal s.r.o. spolupracuje s firmou SIKORSKI již 10 let zejména z důvodu spolehlivosti, serióznosti, běžných cen za rekonstrukce a také kvůli ochotě ze strany majitele přizpůsobit se našim požadavkům, což na trhu není zcela běžné.

Roman Holota
jednatel REKAL s.r.o.