Plánujete malování interiéru nebo fasády Vašeho domu? Nebojte se barev! Přinášíme Vám nové trendy a užitečné nástroje pro výběr vhodné kombinace.


Plánujete malování interiéru nebo fasády Vašeho domu? Nebojte se barev! Přinášíme Vám nové trendy a užitečné nástroje pro výběr vhodné kombinace. zpět do seznamu příspěvků

Malování již dávno není jen o bílém Primalexu. Pokud si nevíte rády a hledáte originální barevné ztvárnění stěn v interiéru nebo na fasádě svého domu máme pro Vás tipy na zajímavé pomocníky. 

Firma Dulux, francouzský výrobce kvalitních malířských barev nabízí na svém webu velké množství inspirativních ukázek barevných variant interiérů roztříděných podle vybraného barevného schématu, typu místnosti a nálady, kterou chcete docílit. Jsme přesvědčení, že budete nadšení. 

Pokud se budete chtít přesvědčit, že Vámi vybraná barva zapadne co Vašeho interiéru, využijte design studio od renomované firmy JUB . Tento interaktivní nástroj Vám umožni nahrát si fotku Vašeho bytu nebo domu a přímo v ni vyzkoušet různé barevné kombinace. Jednoduché a úžasné.

A až budete mít vybráno...jsme tu my. Rádi proměníme Vaše představy v realitu. 

 

autor článku: Piotr Sikorski, piotr@sikorski.cz